Krótka historia wszystkiego

Pobierz

oszczędzasz 9,98 zł.. Bill Bryson zabiera nas w fascynującą podróż, która otworzy nam oczy na świat, jakiego większość .Krótka historia prawie wszystkiego stanowi rezultat jego prób zrozumienia wszystkiego, co zdarzyło się od Wielkiego Wybuchu aż do powstania cywilizacji - jak doszliśmy stamtąd, gdzie byliśmy niczym, do tego, czym jesteśmy dzisiaj.. Okładka.. KontaktNiezwykły naukowiec w serii krótkich i pasjonujących wykładów referuje nam historię wszechświata od samych jego narodzin w chwili Wielkiego Wybuchu.. 45,50 zł.. Wszystko przedstawione zostało bardzo czytelnie, ciekawie i jednocześnie w pełni profesjonalnie.. "Krótka historia prawie wszystkiego" to rezultat jego prób zrozumienia wszystkiego, co zdarzyło się od Wielkiego Wybuchu aż do powstania cywilizacji - jak doszliśmy stamtąd, gdzie byliśmy niczym, do tego, czym jesteśmy dzisiaj.. Przebywając tę drogę, ukazuje sens rozwiniętych przez człowieka i nierzadko sprzecznych wobec siebie postaw wobec świata fizycznych, emocjonalnych, intelektualnych .1x Krótka historia prawie wszystkiego Bill Bryson.. Bolesław Rok, filozofTeoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata Autor: Hawking Stephen : Tłumaczenie: Michał Lipa Wydawnictwo: Editio : Język wydania: polski Język oryginału: angielski Liczba stron: 144 Numer wydania: II Data premiery: 2018-07-03 Rok wydania: 2018 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 201 x 12 x 129 Indeks: 26193120Krótka historia wszystkiego daje dokładnie to, co zapowiada, czyli obszerny historyczny materiał od Wielkiego Wybuchu, aż po postmodernistyczną teraźniejszość..

Krótka historia prawie wszystkiego.

Niczym rozpoznanie Prawdziwej Twarzy w zwierciadle Kosmosu".. Data zakończenia 2022-03-28 - cena 22,96 złTeoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata : Autor: Stephen Hawking: Wydawnictwo : Helion: Język wydania: polski: Język oryginału: angielski: Liczba stron: 144: Data premiery: 2018-07-03: Rok wydania: 2018: Wymiary produktu [mm] 200 x 125 x 14: Okładka: okładka twarda: Waga Produktu [kg] 0.02: Cena detaliczna: 29,90 zł: Nasza cena: 20,20 zł57,60 zł.. Data zakończenia 2022-03-31 - cena 23,72 złInformacje o TEORIA WSZYSTKIEGO, CZYLI KRÓTKA HISTORIA WSZECHŚW - w archiwum Allegro..

"Krótka historia wszystkiego to perła filozofii wieczystej.

Bill Bryson zabiera nas w fascynującą podróż, która otworzy nam oczy na świat, jakiego większość z nas nigdy nie widziała.Bez nich nie byłoby wody, powietrza, skał, gwiazd, planet, odległych chmur gazu i pyłu, wirujących mgławic i tego wszystkiego, co sprawia, że wszechświat jest tak wyraziście materialny.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 9,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa.. Bill Bryson zabiera nas w fascynującą podróż, która otworzy nam oczy na świat, jakiego .. "Krótka historia prawie wszystkiego" tytuł ten implikuje kilka następujących faktów.. Jak podaje słownik języka polskiego (sjp.pl): "prawie- tyle co: nieomal; w przybliżeniu, blisko", co oznacza znaczące zbliżenie się do opisu całości naszego uniwersum.Informacje o Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechśw - w archiwum Allegro.. W zestawie kupujesz 1 szt. "Krótka historia prawie wszystkiego" to porywająca opowieść o odkryciach naukowych dokonanych na przestrzeni tysięcy lat.. Stephen Hawking urodził się w 1942 roku, a zmarł w 2018 roku.. Bill Bryson zabiera nas w fascynującą podróż, która otworzy nam oczy na świat, jakiego większość .W książce "Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata" nie ma mowy o nudzie i naukowym, niezrozumiałym języku.. 53,49 zł z dostawą.Krótka historia prawie wszystkiego stanowi rezultat jego prób zrozumienia wszystkiego, co zdarzyło się od Wielkiego Wybuchu aż do powstania cywilizacji - jak doszliśmy stamtąd, gdzie byliśmy niczym, do tego, czym jesteśmy dzisiaj..

Książka obdarzona tym tytułem ma być krótka.

W miarę przenikania poprzez skomplikowany aparat pojęciowy, nagle urzeczywistnia się odwieczny sen o Całości.. twarda z obwolutą.. W zajmujący sposób i z poczuciem humoru opowiada o tym, jak człowiek postrzegał kosmos setki, a nawet tysiące lat temu, i jak nasza wiedza stopniowo ewoluowała - od Arystotelesa, przez Kopernika i Galileusza, aż po Newtona, Einsteina i Hubble'a.Krótka historia prawie wszystkiego stanowi rezultat jego prób zrozumienia wszystkiego, co zdarzyło się od wielkiego wybuchu aż do powstania cywilizacji - jak doszliśmy stamtąd, gdzie byliśmy niczym, do tego, czym jesteśmy dzisiaj.Krótka historia wszystkiego daje dokładnie to, co zapowiada, czyli obszerny historyczny materiał - od Wielkiego Wybuchu aż po postmodernistyczną teraźniejszość.. Dostawa i płatność DOSTAWA Zamów do godziny 10:00 a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia..

Cechy produktu:Krótka historia prawie wszystkiego - Ceny już od 37,92 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

Produkt dostępny - 39 szt. Rabat 20,0%.. "Krótka historia prawie wszystkiego" zawiera również informacje o "wybitnych uczonych" jakim był np. arcybiskup Kościoła irlandzkiego James Ussher, który analizując niesamowicie wiarygodne źródło jakim w kwestii geologii jest Biblia oraz podobne "historyczne źródła" w swej monumentalnej publikacji "Annals of The Old Testament" z całą stanowczością określił wiek Ziemi.. zapłać później z.. Przebywając tę drogę, ukazuje sens rozwiniętych przez człowieka i nierzadko sprzecznych wobec siebie postaw wobec świata - fizycznych, emocjonalnych, intelektualnych .Krótka historia wszystkiego - opis produktu: Krótka historia wszystkiego daje dokładnie to, co zapowiada, czyli obszerny historyczny materiał - od Wielkiego Wybuchu aż po postmodernistyczną teraźniejszość.. "Krótka historia prawie wszystkiego" stanowi rezultat jego prób zrozumienia wszystkiego, co zdarzyło się od Wielkiego Wybuchu aż do powstania cywilizacji - jak doszliśmy stamtąd, gdzie byliśmy niczym, do tego, czym jesteśmy dzisiaj.Krótka historia wszystkiego to świetne wprowadzenie w dzieło Kena Wilbera.. od Super Sprzedawcy.. Rok wydania.. Atomy są tak liczne i tak niezbędne, że łatwo przychodzi nam przeoczyć fakt, że w istocie mogłyby w ogóle nie istnieć.. Wynosi ona dyskusję na temat ewolucji, świadomości i naszej zdolności do zmiany na zupełnie nowy poziom..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt