Pytania egzaminacyjne na patent sternika motorowodnego

Pobierz

Dotyczą one kwestii poruszanych na kursie.. Ustawa z dnia 21 grudnia 2000 roku o żegludze śródlądowej, Dziennik Ustaw Nr 5 pozycja 43 2.. 4.Pytania i odpowiedzi egzaminacyjne na patent sternika motorowodnego - Kurs motorowodny Szczecin 2017.PYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO Część ogólna Lp.. Część praktyczna to pływanie motorówką i prawidłowe wykonanie wszystkich elementów przeprowadzonych na szkoleniu.Opłatę za egzamin uiszczamy na miejscu komisji egzaminacyjnej.Patent motorowodny daje znacznie większe uprawnienia na wodzie.. Zestawy egzaminacyjne na patent sternika motorowodnego przygotowuje Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej.Tryb symulacji testu jest podobny do tego, jaki zdają osoby przystępujące do egzaminu na dany stopień.. Egzamin na patent sternika motorowodnego jest egzaminem państwowym, natomiast przeprowadzaniem egzaminów motorowodnych zajmują są upoważnione podmioty przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.. A może egzamin masz już za sobą, a chcesz podszkolić się z wiedzy teoretycznej?. Gdzie są wykazane śródlądowe drogi wodnePYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO Część ogólna Lp.. Czas przeznaczony na udzielenie odpowiedzi to 90 minut.pytania do egzaminu na sternika motorowodnego - EGZAMIN 26 kwietnia 2017 W "Bez kategorii" pytania egzaminacyjne na sternika motorowodnego Kurs EGZAMIN 2 26 kwietnia 2017 W "Bez kategorii" Przykładowy test, egzamin na sternika motorowodnego..

Przed Tobą próbny egzamin na patent Sternika Motorowodnego.

śródlądow j, Dziennik Ustaw Nr 5 pozycja 43 2.PRZYKŁADOWE TESTY EGZAMINACYJNE NA STOPIEŃ STERNIKA MOTOROWODNEGO MOTOROWODNIAK.COM PRZEPISY 1. Osoba posiadająca patent sternika motorowodnego jest uprawniona do: x prowadzenia jachtów motorowych po wodach śródlądowych, prowadzenia jachtów motorowych o długości całkowitej do 12 m po wodachTesty na stronie kyma.pl zgodne są z aktualnym systemem egzaminowania na stopnie żeglarskie i motorowodne.. Dostawa.Kurs na patent Sternika Motorowodnego w Warszawie i nad Zalewem Zegrzyńskim Zapraszamy na nasze kursy przygotowujące do otrzymania uprawnień motorowodnych.. Pytania Odpowiedzi 1. .. Download & View Pytania I Odpowiedzi Egzaminacyjne Na Patent Sternika Motorowodnego as PDF for free.1) "104 - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających oraz podstawy wiedzy na temat narciarstwa wodnego".. Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu na Patent Sternika Motorowodnego?. Pytania Odpowiedzi 1.. Wszystkie pytania zamieszczone w programie są przykładowymi pytaniami mającymi na celu sprawdzenie wiedzy użytkownika.Na patent motorowodnego sternika morskiego: Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej..

2) "404 - Testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego".

Jakie przepisy prawne regulują ruch na śródlądowych drogach wodnych?. struktura zestawu egzaminacyjnego: 75 pytań testowych (zamkniętych, jednokrotnego wyboru), warunek zaliczenia: minimum 65 poprawnych odpowiedzi, maksymalny czas na rozwiązanie zestawu: 90 minut.. Aby zdać, trzeba odpowiedzieć na co najmniej 65 pytań.. Rozpocznij test.Część teoretyczna to test, gdzie na 75 pytań należy odpowiedzieć w ciągu 90 min.. Trwa on 90 minut i składa się on z 75 pytań jednokrotnego wyboru.. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa, aby pozytywnie zdać egzamin na sternika motorowodnego, należy udzielić poprawnej odpowiedzi na 65 spośród 75 pytań testowych.. Motorówki "bez patentu" Bez patentu motorowodnego można w Polsce prowadzić jachty motorowe: o mocy silnika tylko do 10 kW (13,60 KM); Dotyczą one przepisów prawa, podstawy budowy jachtów motorowych, wiadomości z zakresu ratownictwa wodnego, podstaw locji, wiadomości z zakresu meteorologii oraz pomocy nawigacyjnych.MOTOROWODNY STERNIK MORSKI - Egzamin..

Są to pytania zamknięte, a sam test jest testem jednokrotnego wyboru.

Pytania Odpowiedzi 1.. Jakie przepisy prawne regulują ruch na śródlądowych drogach wodnych?. Gdzie są wykazane śródlądowe drogi wodne na których obowiązują przepisy żeglugowe?. Część teoretyczna to test składający się z 75 pytań jednokrotnego wyboru (tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa).Egzamin teoretyczny.. Na każde pytanie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.. Aby zdać musisz udzielić poprawnej odpowiedzi na co najmniej 65 z nich.. PYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO Część ogólna Lp.. Gdzie są wykazane śródlądowe drogi wodne naTesty żeglarskie i motorowodne są na bieżąco aktualizowane, aby precyzyjnie przygotować Cię do państwowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego, jachtowego sternika motorowodnego.. Dołącz do grona osób, które rozwiązywały nasze testy żeglarskie i zdały egzamin na patent.Egzamin teoretyczny na patent sternika motorowodnego Egzamin składa się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej.. Pytania dotyczą znaków i sygnałów wodnych .Intensywny kurs z doświadczonym instruktorem obejmujący teorię oraz ćwiczenia praktyczne na łodzi motorowej typu RIB, podręcznik do nauki " Patent sternika motorowodnego - kompendium", zestaw testów przygotowujących do egzaminu "404" - testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego".Plik Pytania i odpowiedzi egzaminacyjne na patent sternika motorowodnego.pdf na koncie użytkownika Boken • folder Sternik Motorowodny • Data dodania: 14 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania I Odpowiedzi Egzaminacyjne Na Patent Sternika Motorowodnego [reljjz56e5l1]..

3) "405 - Testy przygotowujące do egzaminu na patent żeglarza jachtowego".

Jakie obowiązki ma kierownik statku, gdy chce wpłynąć na nieznany akwen?. Prowadzimy profesjonalne szkolenia, które pozwolą Ci uzyskać patent sternika motorowodnego - zajęcia praktyczne prowadzimy na najnowocześniejszym sprzęcie oraz na własnej kei manewrowej, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał w nauce.Plik Pytania i odpowiedzi egzaminacyjne na patent sternika motorowodnego.pdf na koncie użytkownika chiron3 • folder Sternik motorowodny • Data dodania: 7 sie 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Egzamin próbny.. Ustawa z dnia 21 grudnia 2000 roku o żegludze śródlądowej, Dziennik Ustaw Nr 5 pozycja 43 2.. Dowiedz się, dlaczego warto zrobić kurs na Sternika Motorowodnego.. Pytania Odpowiedzi 1.. Pytania Odpowiedzi 1.. Ustawa z dnia 21 grudnia 2000 roku Jakie przepisy prawne regulują ruch na śródlądowych drogach wodnych?. Tak czy inaczej - poniżej znajdziesz wiele testów z różnych dziedzin.PYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO Część ogólna Lp.. Można się pomylić tylko dziesięć razy - warunkiem zdania egzaminu teoretycznego jest udzielenie 65 poprawnych odpowiedzi.. Logowanie W trybie demonstracyjnym ilość dostępnych pytań ograniczona jest do 150.2 Część ogólna PYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO Lp.. Powodzenia!. 26 kwietnia 2017 W "Bez kategorii"Pytania i odpowiedzi testów na patent sternika motorowodnego: przepisy śródlądowe, budowa jachtu, teoria żeglowania, locja, meteorologia, ratownictwo.. Część teoretyczna ma formę pisemną i składa się z testu jednokrotnego wyboru (75 pytań) oraz zadania nawigacyjnego i na rozwiązanie całości jest 120 minut (90 minut test i 30 minut zadanie z nawigacji).Na jego rozwiązanie ma 90 minut.. Jakie przepisy prawne regulują ruch na śródlądowych drogach wodnych?. Jesteś motorowodniakiem a może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na wodzie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt