Test z tajemniczego ogrodu kl 4

Pobierz

Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Testy z lektur SP • KL 4 • pliki użytkownika brzoskwinka14 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test ze znajomości Balladyny.doc, test z lektury Marcin Kozera.docWspólnie snuli plany, jak niepostrzeżenie dostać się do tajemniczego ogrodu.. Zawiera 16 pytań.. 24,90 zł.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. H. BURNETT - "TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Test składa się z 12 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.tajemniczy ogród | sameQuizy.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Dlaczego Colin siedział zamknięty w pokoju?Tajemniczy ogród.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Tajemniczy ogród.. a. Skakankę b. Lalkę c. b) Zginęła tam jego żona.. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!Quiz Eduelo.F.. Test wiedzy online z lektury szkolnej..

• Wejście do tajemniczego ogrodu.

22) Zaznacz zdanie fałszywe a) Dick był siostrzeńcem pana Cravena b) Dick był bratem Marty.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. a. narrator b. MaryCzerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. Czerwone krzesło" - test 3 "Tajemniczy ogród" - test 1 "Tajemniczy ogród" - test 2 "Tajemniczy ogród" - test 3 "Przygody Tomka Sawyera" - test 1 "Przygody Tomka Sawyera" - test 2 "Czarne stopy" - test 1 "Czarne .This quiz is incomplete!. Tym razem nie daje za wygraną i odszukuje miejsce, z którego dochodzą wrzaski.. 21,00 zł.. Rozwiąż test.Test z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett).. Bohaterem fragmentu tekstu jest a. słońce.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben 12. z panią Medlock, z Ayah, z Dickiem, z Martą, Tags:18.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Jakie kwiaty kochała pani Carven?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród"..

... Mary znalazła wejście do tajemniczego ogrodu.

Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" W temperaturze 10 stopni Celsjusza w 100 g wody rozpuści się w 132 g jodku potasu KI i otrzymamy wówczas roztwór .. , Jeśli ten roztwór ogrzejemy do 30 stopni Celsjusza to otrzymamy .. 2021-06-08 22:29:49 Diagnoza podsumowywująca klase 7 2021-06-07 17:11:55Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Ile lat miał Dick?. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" - Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.a) Nie rosły tam róże.. Czerwone krzesło" - test 2 "Magiczne drzewo.. d) Dick pomagał Mary przy ogrodzie.Tajemniczy ogród - Test.. Zawiera 11 pytań.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

- TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pewnego dnia Colin wezwał do siebie przełożonego ogrodników, Roacha, i nakazał mu, by nikt nie pojawił się w ogrodzie, gdy on będzie tam przebywał.. a. Dick b.Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Pewnej nocy Mary znów słyszy krzyki.. • Wybiegnięcie przed dom.. a) był siostrzeńcem pana Cravena b) kochał zwierzęta i naturę c) był bratem Marthy 15.. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. Przygotowanie do sprawdzianu.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Tajemniczy ogród - Same Quizy, Czas Dzieci.1.. Mała księżniczka Hodgson Burnett Frances.. Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.Prowadzi go do tajemniczego ogrodu i pokazuje, jak starała się pomóc budzącym się właśnie do życia roślinom..

Trąbkę 15.Kto pomógł Mary znaleźć furtkę do tajemniczego ogrodu?

:krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto pokoi b) sto lat .Tajemniczy ogród test - Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. d) Jego syn został kaleką w tajemniczym ogrodzie e) Zgubiono klucz f) Ziemia była nieurodzajna.. • Spotkanie z kawką.. c) Był brzydki/zaniedbany.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. 14,90 zł.. 15,75 zł.. W ziemi rozkopanej przez psa b. W zakurzonym wazonie c.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. Kto opowiada o wiosennym poranku?. • Otwarcie okna.. Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?. sama, podczas zabawy, podczas spaceru z Martą, .. Mary pracowała w tajemniczym ogrodzie z. answer choices .. W ten sposób zniknął problem zachowania tajemnicy, nikt już nie mógł zobaczyć, gdzie bawią się dzieci.Tajemniczy ogród w wersji do nauki angielskiego Hodgson Burnett Frances , Fihel Marta .. 4/5.. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19.. • Błyskawiczna decyzja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt