Ruch wahadłowy drgający hasło krzyżówkowe

Pobierz

Sprawdź inne definicje krzyżówkowe hasła krok w największej bazie i leksykonie haseł krzyżówkowych i definicji online.. Różnica między okresami drgań tych wahadeł wynosi: 0,5 s 1 s 2 s: 6.. Sprawdź inne definicje krzyżówkowe hasła panhellenizm w największej bazie i leksykonie haseł krzyżówkowych i definicji online.Jeśli zegar wahadłowy (ścienny) spóźnia się, to należy: skrócić jego wahadło wydłużyć jego wahadło dodatkowo obciążyć jego wahadło: 5.. Zobacz tłumaczenie słowa oscylacja w wielu językach, na alfabet migowy, Braille'a, Morse'a, fonetyczny i inne.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "rozkołysanie, ruch kołyszący, wahadłowy" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Sprawdź co oznacza słowo oscylacja.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "wprawić coś w ruch wahadłowy" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu RUCH DRGAJĄCY DANEGO CIAŁA, CHARAKTERYZUJĄCY SIĘ DUŻĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ I NISKĄ AMPLITUDĄ.Hasło krzyżówkowe "urządzenie do nadawania ruchu drgającego" w słowniku szaradzisty.. Lista haseł alfabetycznie; Lista haseł wg ilości liter; Wyszukiwanie zaawansowane;Hasło do krzyżówki krok posiada definicję: 'ruch wykonywany przy chodzeniu'..

Hasło "ruch wahadłowy drgający" posiada 1 definicję do krzyżówki w słowniku.

Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Sprawdź inne definicje krzyżówkowe hasła wolnomularstwo w największej bazie i leksykonie haseł krzyżówkowych i definicji online.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "urządzenie do nadawania ruchu drgającego" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.dyganie, trzęsienie, trzęsienie się, wibracja, wstrząsy, drganie, drgawki, konwulsje, oscylowanie, rezonować, wibrowanie, oscylacja, ruch wahadłowy, szamotanina, wahanie, wahanie się, astazja, galart, skurcz, trzepotanie, trzęsiączka, trzęsionka, Synonimy słowa "drżenie" z podziałem na grupy znaczeniowe Najistotniejsze grupy znaczeniowe:Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu URZĄDZENIE DO REJESTROWANIA PRZEBIEGU ZJAWISK, KTÓRE MAJĄ CHARAKTER WAHADŁOWY, DRGAJĄCY.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych pasujących do opisu RUCH, W KTÓRYM W TAKICH SAMYCH PRZEDZIAŁACH CZASOWYCH CIAŁO POKONUJE TAKIE SAME ODCINKI DROGI.. Z punktu O do A wahadło porusza .. STRONA GŁÓWNA-----HASŁA DO KRZYŻÓWEK ZAKOŃCZONE NA.. SŁOWA DO SCRABBLE SYNONIMY PEŁNY SŁOWNIK-----O SŁOWNIKU PRYWATNO ŚĆ .Hasło do krzyżówki federacja posiada definicję: 'forum ruch liga'..

Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.drgający blask - hasło do krzyżówki.

Jedno wahadło drga z częstotliwością 0,5 Hz, drugie z częstotliwością 1 Hz.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "ruch wahadłowy" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Dodaj nowe hasło do słownika.. Sprawdź inne definicje krzyżówkowe hasła federacja w największej bazie i leksykonie haseł krzyżówkowych i definicji online.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "wahadło" znajdują się 44 odpowiedzi do krzyżówek.. Szukaj; Dodaj hasło; Najczęściej szukane .. Hasło Określenie hasła; migot: drgający blask: MIGOT: drgający (przerywany) blask światła: oscylacja: ruch wahadłowy drgający: Mig: błysk światła, drgający: migot: drgający błysk światła .. zagadka literowa polegająca na wpisywaniu .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu WPRAWIANIE W RUCH WAHADŁOWY.Hasło krzyżówkowe "wprawić coś w ruch wahadłowy" w leksykonie krzyżówkowym.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "wahadło" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Hasło krzyżówkowe "wahadło" w słowniku krzyżówkowym..

Definicje do hasła: oscylacja;Hasło do krzyżówki "ruch wahadłowy" w słowniku krzyżówkowym.

W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "urządzenie do nadawania ruchu drgającego" znajduje się 1 opis do krzyżówki.. Sprawdź inne definicje krzyżówkowe hasła adwekcja w największej bazie i leksykonie haseł krzyżówkowych i definicji online.. Lista haseł alfabetycznie; Lista haseł wg ilości liter;Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu AWANGARDOWY RUCH SKIEROWANY PRZECIW AKADEMIZMOWI I HISTORYZMOWI.Hasło do krzyżówki adwekcja posiada definicję: 'poziomy ruch mas powietrza w atmosferze'..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt