Plan wydarzeń z lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Chciałabym ją omówić w pierwszej połowie maja.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W środę, 15 listopada 2017 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w wernisażu wystawy "Kajko i Kokosz.6.. Podstęp Hegemona i opowieść o lataniu.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. 1Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Temat: Wprowadzenie do lektury "Kajko i Kokosz.. Zastanów się, czym różni się komiks od opowiadania.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Uczniowie rozpoczynają pracę z komiksem Kajko i Kokosz.. - Czarodziejska fujarka Łamignata.. Nieopodal Mirmiłowa własną warownię zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbójcerze, których wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej złościło, kiedy słyszał, że nie ma poczucia humoru.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło .Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz.. Sprawdź swoją wiedzę na temat komiksu Kajko i Kokosz .Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. Słaba jakość.Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudny1.. Szkoła latania 1.. Uzupełnij wniosek odpowiednimi wyrazami ramki.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. cele lekcji - przypomnienie treści lektury - utworzenie planu wydarzeń.. Szkoła latania - scenariusze lekcji 11 Karta pracy - Malowanie słowami, czyli jak opowiedzieć komiksową historyjkę 1.. Publikowany był na ostatniej stronie - jedna strona komiksu na całej szpalcie gazety (w sumie 35 plansz, ukazujących się trzy razy na tydzień).15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i kokosz szkoła latania.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania".. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Powrót Mirmiła, Kajka i Kokosza z polowania; Atak zbójcerzy.. Atak zbójcerzy.. - Powrót obrabowanych przyjaciół do grodu., 4..

Plan wydarzeń: Podarowanie Łamignatowi fujarki.

Szkoła latania Uczniowie wykonują kolejne zadania przy tablicy interaktywnej - odpowiedzi przenoszą na karty pracy.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKsiążka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Część 2.. Rozkaz Mirmiła.. Szkoła latania.". - Nocna wyprawa Hegemona., 3.. Kajko i Kokosz, Szkoła latania - problematyka W komiksie Janusza Christy występują dwa typy bohaterów - pozytywni, m.in. bohaterowie główni Kajko i Kokosz oraz czarne charaktery czyli zbójcerze, którzy pod wodzą Hegemona starają się podbić gród kasztelana Mirmiła.Masz problem ze zrozumieniem utworu Kajko i Kokosz.. Część 1.. Poranny powrót Mirmiła K i K do grodu.Kajko i Kokosz doganiają ich gdy już okupują zamek Wojmiła i Mszczuja.Kajko i Kokosz.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. wozem.Kajko i Kokosz.. Przerwanie posiłku Kokosza.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szkoła Latania - plan wydarzeń Połącz w pary.. Podstępny atak zbójcerzy na gród.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Akcja przenosi się z ulokowanej nad jeziorem lichej chaty Jagi i Łamignata do zbudowanej w gęstym borze na wzgórzu drewniano-kamiennej warowni zbójcerzy oraz grodu Mirmiła.Znajdź wyrazy związane z komiksem Kajko i Kokosz Szkoła latania Znajdź słowo.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiTemat: Tworzymy plan wydarzeń do lektury pt. "Kajko i Kokosz.. Cel lekcji: poznajemy wstępne informacje na temat lektury Nacobezu: Potrafisz opowiedzieć treść komiksu, Wiesz, kim są bohaterowie i potrafisz przedstawić kilka informacji o nich, Potrafisz podać właściwą kolejność ukazanych wydarzeń.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. złotem.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Uporządkuj chronologiczni wydarzenia.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Akcja rozgrywa się w czasach Słowian (średniowiecze)..

Szkoła latania?

Kociaramiara 4 miesiące temu.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Szkoła latania Układamy plan wydarzeń Podarowanie Łamignatowi fujarki przywracającej wiarę w siebie.. Szukaj.. Opis bohaterówOpis: Kajko i Kokosz Szkoła latania - Christa Janusz.. Jest wiosna - Łamignat jak zwykle czuje się nieco osłabiony.. … ContinuedNaukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Test składa się z 12 pytań.. Przypadkowy napad Łamignata na Mirmiła, Kajka i Kokosza.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Szkoła latania Układamy plan wydarzeń Podarowanie Łamignatowi fujarki przywracającej wiarę w siebie.Przypadkowy napad Łamignata na Mirmiła, Kajka i Kokosza.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania- test z lektury Teleturniej.. Klasa 4 Polski.. Część 3.. - Odparcie pierwszego ataku na gród.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt