Quizy śmieszne pytania i odpowiedzi

Pobierz

Twój mózg jest już najprawdopodobniej przegrzany.. Co robi wartownik, gdy na jego czapce siedzi wróbel?. Kilka lat temu taki zestaw pytań wywołałby u mnie smutek i jestem tego świadoma, że dla wielu osób będą one trudne tzn. odpowiedzi będą trudne, nawet bolesne…Bo czasem lepiej nie zdawać pytań.. Czym się różni węgiel kamienny od kamienia węgielnego?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 'Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych .Śmieszne odpowiedzi na pytania?. Udostępnij.. W jakiej wodzie ryby nie pływają?. W tym tygodniu czeka Was matematyczna łamigłówka i chemiczna zagadka.. Masz tu podchwytliwe pytania" 'Nowakowie mają trzy córki.Każda córka ma jednego brata.Ile dzieci mają Nowakowie?'. Stwórz z nami największą bazę kawałów i dowcipów.. Jaka ryba jest najkró tsza?. - Na mapach 2.. Odpowiedź: cebula.. Sprawdźmy!. Wyślij.. Moralność : D Zostaniesz poddany/a małemu testowi.. 2016-11-06 22:43:02 Znacie jakieś śmieszne pytania a do tego śmieszne odpowiedzi ?. Sprawdźcie swoje logiczne myślenie albo zaskoczcie rodziców błyskotliwą zgadywanką!. Zabawa ta przeznaczona jest na wieczór panieński.. Sprawdź, czy poradzisz sobie .Prosty quiz historyczny.. "Zabawne zagadki logiczne " .no Więc w wyszukiwarce nie znalazłem takiego tematu więc zakładam:)) Proste zadajemy śmieszne (bezsensowne) pytania i dajemy odpowiedzi tak jak w quizach:)) ale tak do humoru żeby zabawnie było:)) jeden zadaje inny odpowiada łatwe potem piszemy (tak jak w Quizach:)) np.Odpowiadając poprawnie na te pytania, uczestnicy popularnych teleturniejów jak "Milionerzy" czy "Postaw na milion" wygrywali ogromne kwoty, w tym 1 milion dolarów..

Śmieszne pytania.

Created with Sketch.Każda dobra odpowiedź to jeden punkt.. Dołącz do naszej społeczności.Jak ją obierali, to nad nią płakali.. Cecha idealnej kobiety.. Śmieszne zagadki.. Losuj kolejne pytanie.. Jeśli podobają Wam się tego typu zagadki, zapraszamy do artykułu ze śmiesznymi zagadkami logicznymi oraz zabawnymi zagadkami.quiz śmieszne pytania; quiz nauka; rozrywka nasze miasto; Sprawdź się i rozwiąż quiz!. Czy odpowiedzi na postawione w quizie pytania okażą się dużym literackim wyzwaniem?. 2010-07-16 11:09:26 Znacie jakieś śmieszne pytania ?. - Ta, która ma łeb najbliżej ogona.. Leszcz o długoci 50 cm, głowa 10 cm a tułów połowa głowy.. W tym tygodniu czeka Was matematyczna łamigłówka i chemiczna zagadka.. Twoje odpowiedzi będą traktowane jako .Do rozwiązania czekają pytania i odpowiedzi o muzyce, filmie (w tym o kreskówkach!. Wszelkie prawa zastrzeżone.W tym wpisie umieściłem trzy takie pytania-zagadki, a wcześniejsze tego typu są podlinkowane poniżej.. 2014-09-22 07:01:26. quiz; quiz poniedziałek;Przeczytaj uważnie pytania i wskaż, którą z trzech odpowiedzi najczęściej zaznaczali ankietowani.. Odp.Czworo,trzy córki i jednego syna.. Aby lepiej sprostać twoim potrzebom, prosi cię o poświecenie kilku minut odpowiedzi na poniższe pytania..

... aby przejść do następnego pytania.

Annyna 5 lat temu.. Sprawdź!. Poświęć chwilę i zmierz się z pytaniami z naszego quizu.. 6.Zabawa w poznanie się - QUIZ.. Losuj pytania, odpowiadaj, zadawaj pytania znajomym i baw się!. Ile waży kilo leszcza?. Jeśli odpowiedziałeś woda, to przejdź do kolejnego pytania.quiz śmieszne pytania; quiz nauka; rozrywka nasze miasto; Sprawdź się i rozwiąż quiz!. 'Zanim odkryto wodospad Angel,który wodospad był najwyższy na świecie?. Rozwiąż!. Rozwiąż!. Uroda.. 11 tekstów.. W każdym pytaniu trzy słowa mają naprowadzić Cię na inne - z gatunku tych "trudnych".. ), o nauce i historii, jedzeniu, a także pytania i odpowiedzi sportowe.. Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne.. Kto zabił Kaina?. trudne pytania nie mogli dac latwiejszych odpowiedzialam tylko ze swinki peppy i z swiata zwierzat 7 pytan mowie zagrajcie sie dowiecie ze to jest trudneNa te pytania powinien znać odpowiedź każdy dorosły Polak.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź się - zobacz, ile punktów zdobędziesz!. Pytania: 1.. - W gotowanej.. Jak się witają papieże?. Jeśli odpowiedziałeś "mleko", nie odpowiadaj na kolejne pytanie.. Trochę ten quiz nie ma sensu, jak są podane odpowiedzi.Czasami najprostsze odpowiedzi są najlepsze ; NIE takie trudne pytania ;) 1.. Sprawdź!. Rozwiąż!. Kliknij i zobacz odpowiedziQuizy - śmieszne teksty .. Powodzenia!.

Fajne gry quizy nigdy nie były bardziej zabawne!

Podziel się.. Tylko geniusze odgadną wszystkie odpowiedzi Redakcja Testy i quizy online: psychotesty, quizy dla kobiet To, co zobaczysz na tym obrazku, powie wiele o tym, jak podchodzisz do życia .quiz śmieszne pytania; quiz nauka; rozrywka nasze miasto; Sprawdź się i rozwiąż quiz!. Na te pytania wypada znać odpowiedź Redakcja Testy i quizy online: psychotesty, quizy dla kobiet .. Wielki test z wiedzy ogólnej.. Śmieszne pytania i odpowiedzi poprawią Ci humor i pomogą przyswoić nieco użytecznej (a jakże!). wiedzy.Odpowiedź: Krowa pije wodę.. Pozwala na dowiedzenie się czegoś więcej o narzeczonych.. - Tym samym co picie w Szczawnicy od szczania w piwnicy.Śmieszne zagadki logiczne z odpowiedziami dla dzieci i nie tylko!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przekonaj się!. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Poświęć chwilę i zmierz się z pytaniami z naszego quizu.. Quiz w Poczekalni.. "Familiada" emitowana jest w TVP2 od 17 września 1994 roku.Na tej stronie znajdziesz Śmieszne zagadki.. Co jest cięższe kilogram kamieni czy 1kg pierza?. Wyślij zgłoszenie .Czy znasz odpowiedzi na 25 zabawnych pytań?. 2014-09-22 07:01:24. quiz poniedziałek;Quizy / Odpowiedzi na te pytania znają dzieci z podstawówki.. Cegła waży kilogram i pół cegły.. 5.Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Podchwytliwe smieszne pytania?. Kiedy w pokoju jesteś bez głowy?.

Czy znasz odpowiedzi na 25 zabawnych pytań?

Zapraszamy do naszego działu pełnego zgadywanek i łamigłówek.. Inteligencja.. 2014-09-22 07:01:26. quiz; quiz poniedziałek;Zobacz quiz: Quiz o zwierzętach.. Które koło w samochodzie się nie kreci?. Dasz radę?. Powodzenia!. Zliczaj punkty gdy odpowiesz dobrze.. Gdzie są rzeki bez wody?. W tym tygodniu czeka Was matematyczna łamigłówka i chemiczna zagadka.. Skomentuj.. Rozpocznij quiz.. Strona do swojego prawidłowego działania korzysta z ciasteczek cookies.. Kilka dni przed wieczorem panieńskim jedna z osób, np. organizatorka wieczoru wysyła do narzeczonego serię pytań z prośbą o odpowiedzi i o dyskrecję.Podchwytliwe zagadki z odpowiedziami to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, a - przy okazji - trening szarych komórek.. Zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka w jednym!. Dzieci uwielbiają uczyć się poprzez śmiech i zabawę, dlatego warto tak układać zadania, aby dzieci nie stresowały się trudnością łamigłówki, ale z chęcią i uśmiechem na twarzy odgadywały nasze zagadki.. Może lepiej zajmij się książeczkami dla dzieci z kolorowankami.. Ile waży cegła?. Ile jajek zjesz na czczo?. Śmieszne zagadki to doskonały sposób na .Ciekawe pytania i śmieszne odpowiedzi.. 2010-09-30 14:37:38Rozwiązuj quizy wiedzy, psychotesty i testy psychologiczne.. Pytania z przymrużeniem oka to super zabawa dla całej rodziny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt