Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców

Pobierz

Książka w kategorii Publikacje okołopodręcznikowe.. Wspierają one autonomię studentów w nauce języka polskiego jako .Kup teraz na Allegro.pl za 62,10 zł - Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców z miasta Warszawa.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystał Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Poszczególne części serii Polski w ćwiczeniach (Ortografia polska, Słownictwo polskie, Mówienie w ćwiczeniach dla obcokrajowców i Viva Polonia - Wiedza o Polsce /w przygotowaniu/) mogą być wykorzystane zarówno do pracy samodzielnej jak i pod kierunkiem nauczyciela.. W 10 rozdziałach kompleksowo przedstawione .Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Data zakończenia 2019-08-14 - cena 58,91 zł$35.02 - Data zakończenia 2019-08-14 - cena 59,94 złJęzyk polski dla obcokrajowców • pliki użytkownika gosia-100 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Informacje o Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców - w archiwum Allegro..

Książka Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców liczy 162 stron.

Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Kup teraz.. Wydawnictwo Prolog Publishing.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Informacje o ORTOGRAFIA POLSKA W ĆWICZENIACH DLA OBCOKRAJOWCÓW - w archiwum Allegro.. Księgarnia internetowa merlin.pl"Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Oprawa jest miękka.. Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. Szczegóły.. Data zakończenia 2020-10-27 - cena 62,10 złOrtografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i .Książka Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców pochodzą z wydawnictwa Prolog..

Książka Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców - od 54,13 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

Jej wymiary to 200x250.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Opis.. Wspierają one autonomię studentów w nauce języka polskiego jako .. "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zgromadzone na Uniwersytecie Jagiellońskim podczas pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Stan: nowy.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami..

Nowości z kategorii: Książki » języki obce » Polski dla obcokrajowców » Dla zaawansowanych.

Autorka książki, dr Elżbieta Zarych,.Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Elizabeth Zarych, has used her experience gained at the Jagiellonian University in the course of working with students, including Erasmus scholarship holders and .Webinarium dla nauczycieli języka polskiego dla obcokrajowców, prowadzone przez dr Elżbietę Zarych, autorkę podręcznika "Język polski w ćwiczeniach dla obcok.. "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Okładka miękka.. W 10 rozdziałach kompleksowo przedstawione .€16.44 - "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.. Monografia czasowników dla lektorów języka polskiego i obcokrajowców z megatestem a la carteInformacje o Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców - w archiwum Allegro..

"Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców.

Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Poszczególne części serii Polski w ćwiczeniach (Ortografia polska, Słownictwo polskie, Mówienie w ćwiczeniach dla obcokrajowców i Viva Polonia - Wiedza o Polsce /w przygotowaniu/) mogą być wykorzystane zarówno do pracy samodzielnej jak i pod kierunkiem nauczyciela.. Należy do gatunków: nauka języków, język polski, inne.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie JaKsiążka "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" Zarych Elżbieta nie ma jeszcze dodanej recenzji.. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców to pierwszy tak szeroki zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt