Kto jest dla mnie największym autorytetem

Pobierz

Zaloguj Rejestracja.. - odpowiedział Mateusz, lat 18.. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.1 day agoDzisiaj jest kierowcą, który nie ma wrogów.. Papież Polak dużo jeździł po świecie, dlatego też nazywano go papieżem podróżnikiem.Jak dla mnie próba sprowadzenia autorytetu do ślepego podążania ociera się już niebezpiecznie o argument ad absurdum i jest tak samo zaburzonym pojęciem autorytetu, jak niesłuchanie nikogo.. REKLAMA Jan Paweł II był człowiekiem, który jest godny naśladowania.. Uważa, że jest kobietą czynów, która walczy o prawa człowieka, jest również wspaniałą matką i kobietą, którą i ona chciałaby być.Tematy: Kto jest dla ciebie największym autorytetem?. Kocham ją i zawsze jej słucham z uwagą i szacunkiem.. 2013-07-19 20:04:29 czy JP2 jest twoim największym autorytetem ?. Co nowego?. patku1 Moim największym autorytetem jest mój starszy brat, ponieważ każdego dnia troszczy się o mnie, zawsze mogę na niego liczyć.. Wybaczył zamachowcy, który postrzelił go próbując targnąć się .Poniżej jednego procenta ankietowanych wymieniło: Beatę Szydło, Krzysztofa Pendereckiego, Włodzimierza Cimoszewicza, Władysława Frasyniuka, Leszka Balcerowicza, Zbigniewa Ziobrę, Zbigniewa Bońka i Danutę Szaflarską.. Chociaż tak to jest, że nie wzorujemy się na jednej osobie, inspiruje nas wiele ludzi.Moim największym autorytetem tuż po moich rodzicach, którzy włożyli bardzo wiele trudu w moje wychowanie, jest papież Jan Paweł II..

Kto jest dla Ciebie największym autorytetem?

Ludzie kochali Karola Wojtyłę.. Zaraz po nim, krzycząc, odpowiedziała Magda, lat 18, twierdząc, że dla niej największym autorytetem jest Angelina Jolie.. Ewcia58 Expert Odpowiedzi: 3126 0 people got help 0 about 11 years ago to ja :D biegoon91 Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Jest cudownym ojcem czwórki dzieci i wspaniałym dziadkiem dla niedawno urodzonego wnuka (: Moja mama jest naprawdę przecudowną kobietą.. Drogi użytkowniku, Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz.. Co nowego?Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek przez nas używanych, prosimy zapoznać się z informacjami dotyczącymi korzystania z ciasteczek.. Dokonał on wielu dobrych rzeczy, które powinniśmy naśladować.. Potrafi rozwiązać każdy nasz problem, przez wielu jest nazywana przyjaciółką, ponieważ ma cudowne serce.Kto jest dla was największym autorytetem?. Nowe posty Ostatnie wpisy na profilach Ostatnie aktywności.. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie.. Cenię go, ponieważ potrafił przebaczyć drugiej osobie nawet najgorsze czyny.. Drukuj; Strony: 1 [2] 3 Do dołu..

... Kto jest dla was największym autorytetem?.

Bardzo fajnie by było jakby ktoś napisał z góry dziekuje !. Był to człowiek bardzo pobożny o wielkim sercu otwartym na każdego człowieka.. Jest odpowiedzialny i punktualny, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.. Kapitan Żbik; Rejestracja: 16-07-2005; Wiadomości: 1 308;Kampania profilaktyczno-społeczna "Bądźmy poszukiwaczami Autorytetu"Znajdź nas na facebooku: życiu każdego człowieka bardzo ważne jest posiadanie kogoś, kogo można nazwac autorytetem.. Kilka zdań.. Obecnie na forum Ostatnie wpisy na profilach Szukaj w wpisach na profilach.. Jest to wzór wielkiego patrioty, człowieka, który ma charyzmę, umie mówić do ludzi.. cossos Newbie Odpowiedzi: 8 0 people got help 0 about 11 years ago Wszyscy,którzy dobrze radzą i są życzliwi.. Ponad 50 proc. badanych stwierdza jednak, że albo nie ma żadnego autorytetu, albo trudno im kogoś takiego wskazać.Adam Nergal Darski.. Nowe posty Szukaj na forum.. Jest On rzeczywiście wzorem błogosławieństw i normą nowego Prawa: "To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja wasKto jest dla was największym autorytetem?. 2011-10-14 13:20:44 Katoliku, który z tych katolickich dyktatorów jest Twoim największym autorytetem ?. Człowiekiem, który z pewnoscią charakteryzuje się tymi cechami był jan Paweł II..

Autor Wątek: Kto jest dla was największym autorytetem?

Strona główna.. Użytkownicy.. Może ktoś kiedyś pisał rozprawke na temat : Kto jest dla mnie najwiekszym autorytetem !. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% 0 0 Najlepsza odpowiedź blocked odpowiedział (a) 30.06.2018 o 14:20: Myślę, że rodzice.. Autor Wątek: Kto jest dla was największym autorytetem?. Autorytetem jest osoba budząca zaufanie, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych ludzi.. Napisz dlaczego.. Zawsze pomaga mi w pracach domowych i chciałabym być w przyszłośći taki jak on.Dla mnie to największym autorytetem.. Odpowiedz .Szanowni Forumowicze.Mam następujące pytanie,kto jest dla Was największym autorytetem muzycznym(jeśli w ogóle taki występuje)?Ktoś do kogo macie największe zaufanie np. w ocenie płyt,kogo opinią kierujecie się przy zakupie nagrań(wiadomo,że wszystkiego nie da się przesłuchać)..

Zamknięte Dla mnie największym autorytetem jest moja mama.

0.Też chciałbym być takim człowiekiem.. A prawda jest taka, że sam proces uczenia się opiera się na autorytecie.. Każdy w rodzinie uważa go za świetnego faceta i wie, że co by się nie działo to od niego uzyska pomoc.. (Przeczytany 13843 razy) (Przeczytany 13843 razy) 0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.dla mnie autorytetem jest oczywiście papież niedługo błogosławiony.. Papież był osobą, która swym zachowaniem, słowami i wiara .Napiszcie kto jest dla Was największym autorytetem.. W przypadku znanych osób ciężko przecież o rozmowę, ale ich postępowanie i wypowiedzi mogą stanowić cenny zbiór porad.Kto jest dla ciebie autorytetem?. (Przeczytany 13672 razy) 0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt