Napisz email o sobie i swojej rodzinie po angielsku

Pobierz

Rozwinięcie/część główną - zawierające takie elementy jak wygląd zewnętrzny danej osoby, jej cechy charakteru, zainteresowania, sposób bycia .Przykład opisu przyjaciółki po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Proszę o jak najszybszą odpowiedź !. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Pozdrawiam - Paulina Wersja Angielska Dear John.. Języki obce online.. My mum always helps me with my .Proszę przetłumaczyć te zdania na angielski.. Członkowie rodziny po angielsku; Pory roku i pogoda po angielsku; Kraje po angielsku .. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas .Napisz maila od 50-100 słów o sobie,swojej klasie, i o swojej rodzinie.. 2009-12-12 13:31:43; w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50; Opisz swoją rodzinę po niemiecku 2014-01-26 21: .Opis osoby po angielsku powinien zawierać: 1.. W zależności od tego do kogo piszemy, używamy odpowiedniego zwrotu grzecznościowego.. Nawiązałaś korespondencję mailową z koleżanką z niemiec chciałaby sie dowiedzieć czegoś na temat twojej rodziny.W odpowiedzi piszesz jej : -jak liczna jest twoja najbliższa rodzina i w jakim wieku są jej poszcególni członkowie -czym zajmują sie poszczególne osoby prywatnie i zawodowo -jak liczna jest twoja dalsza rodzina i czy .Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku..

Napisz 10 zdań o swojej rodzinie po angielsku.

PO ANGIELSKU 2012-11-26 14:04:33 Napisz list w którym napiszesz o swoich obowiązkach domowych.Przyda się pomoc ok?. I wear contact lenses.Email po angielsku: zwrot do adresata Wiadomość email rozpoczynamy, tak samo jak w języku polskim, od zwrotu do adresata.. We wprowadzeniu wyjaśniamy również dlaczego dana osoba jest warta uwagi.. Wprowadzenie - przedstawiające kim jest opisywana osoba tj. jak ma na imię, ile ma lat, jak ją poznaliśmy.. moja rodzina to mama,siostra,babcia,dziadek,ciocia,kuzynka.. Po angielsku.. lake - jezioro.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!. Z 8 zdań-7 .. napisz wypracowanie o swojej rodzinie po niemiecku swój tekst z niemieckiego przetłumacz na polski.. 2012-09-25 15:01:07; Napisz kilka zdań po angielsku o Sylvii.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Opis przyjaciółki angielski.. Ciastko377 @Ciastko377.. Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej rodzinie.. napisz email o sobie i swojej rodzinie po angielsku Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.. 2012-11-28 20:06:16; napisz po angielsku zaproszenie .Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie .. Potrzebuje .PILNE.. I'm quite tall and .Możemy opisać siebie, a także inną osobę - na przykład możemy opisać przyjaciela..

Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.

Napisz w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie niezwykłą i zabawną lekcję w twojej szkole.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.. 2010-03-22 15:44:11Opisz swoją rodzinę w The Sims 2 lub The Sims 3 .. 1.Mój tata raz w tygodniu chodzi na basen.. Przeskocz do treści.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Po angielsku .. Opisz swój ulubiony film ,po angielsku.. - Kocham czytać.. ja mam 13 lat i chodze do 1 gimnazjum I MAM NA IMIE SZYMON mój .Napisz po angielsku o swojej rodzinie.. My family consist of five members includning me.napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych urodzinach.. 2013-11-07 20:25:43; Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58; napisz o sobie pare zdań po angielsku;(2010-09-02 16:13:03; Napisz 6 zdań z przymiotnikami po angielsku.. - Mam blond włosy.. Thank you for your e mail.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku 1.. 7.Mój brat .Pytanie brzmi: Napisz 80 slow po angielsku o swojej rodzinie..

Napisz 80 slow po angielsku o swojej rodzinie.

Dziękujesz Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: gosza 29.3.2010 (21:11) Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata .Napisz o sobie i o swojej rodzinie lecz najwiecej o sobie po angielsku i przetłumacz na polski tekst 1- 2 strony 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama loveliness loveliness .. 4 Read the email below from your friend Olivia.. 4.Moja mam codziennie nakrywa do stołu.. Opisując osobę po angielsku będziemy brać pod uwagę wygląd zewnętrzny (external appearance), kształt twarzy (face shape), kolor oczu (eye color), cechy charakterystyczne (distinctive features), charakter (personality), nawyki (habits), rodzinę (family), pracę (work).sea - morze.. Najlepsze rozwiązanie 1 0 muerti 8.1.2012 (15:31) I want show you my family.. unforgettable - niezapomniany.. 6.Moja mama codziennie zmywa naczynia.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. liczę na szybką odpowiedz.. Question from @Asyson80pl - Szkoła podstawowa - Język angielski ".Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. - Pochodzę z Polski.. Email * Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy..

3.Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku.

Ich bin Sylwia Koch.. 3.Moja mama 2 razy w tygodniu spotyka się z przyjaciółmi.. - Nienawidzę czytać.. picturesque - malowniczy.. Question from @Ciastko377 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. - Mam niebieskie oczy.. Tomek is a tall brunette.Napisz coś o sobie, swoich zainteresowaniach, o swojej szkole i o swoich rodzicach.. She is tall and slim.Elementy składające się na e mail do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Napisz 10 zdań o swojej rodzinie po angielsku.. 5.Mój tata raz w tygodniu robi zakupy.. Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. - Lubię czytać.. 2.Mój tata 3 razy w tygodniu serfuje po internecie.. - Mieszkam w Warszawie.. W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, .. PILNE ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt